top of page

Farklı alanlarda sağladığımız eğitimlerimiz...

 

Bu bölümde yer alan eğitimler kişilerin farkındalık, değişim, dönüşüm ve entegresyonuna yönelik tasarlanmışlardır. Medikal yöntemlerin yerine geçmezler. Sadece destek amaçlıdırlar.

Bütünsel Dönüşüm Teknikleri ve Regresyon Uzmanlığı Eğitimi

 

[Bu eğitim IBRT tarafından akreditedir ve Dünya Regresyon Uzmanları Birliği (EARTh) tarafından tanınmaktadır.]

Eğitimciler: Tülin Etyemez Schimberg ve

M. Reşat Güner

Tarih: Etkinlikler bölümünden tarihlere bakabilirsiniz.

Yer: Dikilitaş, Beşiktaş, İSTANBUL / Narlıdere, İZMİR

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Arketipler Çalışması

 

(Tülin Etyemez Schimberg ve M. Reşat Güner)

 

Hepimiz kendi yaşamlarımız içinde pek çok role bürünür ve bu rollerden bazılarını sever bazılarını reddederiz. İnsanlığın tarih boyunca içinden geçtiği maceralar pek çok ortak temaları bünyesinde barındırır ve bu temalar zamanın nehrinde kendilerini sürekli tekrar ederler…
 
Rollerimizin ve yaşamın ardında sürekli tekrarlanan kalıplar, yani “arketipler” yaşamınızı yönlendiren temel dinamiklerdir. Bu bakımdan iç dünyanızda etkin olan arketipleri tanımak ve anlamak, yaşamı ve ilişkileri daha anlamlı bir çerçeveye oturtabilmenize yardımcı olacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Regresyon Uzmanları için NLP
(M. Reşat Güner)

 

NLP (Nöro Linguistik Programlama), kırk yıldan bu yana gelişmekte olan ve yaşamın pek çok alanında kullanılan değişim ve gelişim teknolojilerinin güçlü bir sentezidir. NLP, Fritz Perls, Virginia Satir ve efsanevi terapist Milton Erickson’un kullandığı yöntemlerin modellenmesiyle oluşturulmuş bir sistemdir. Bu yüzden NLP eğitim, iş ve kişisel gelişim alanlarında olduğu kadar terapi ve sağlık alanında da kullanılabilen, hızlı ve kalıcı sonuçlar veren pek çok teknikleri içermektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Anchor 1
İç Çocuğu Keşfetmek
(Tülin Etyemez Schimberg)

Gelişim süreçlerimizde çocukluğumuz çok önemli yer tutar. Çocukluğumuz, kişiliğimizin çoğunluğunun şekillendiği yerdir. Sünger dönem olarak da adlandırdığımız 0-7 yaş ve diğer dönemler,  ileriki yaşlarımızı derinden etkiler. Bu dönemde yaşanan travmalar, ihtiyaçları karşılanamamış parçalar içimizde bölünmelere ve ayrışmalara sebep olur.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yaratıcılık ve Dahilerin Stratejileri
(M. Reşat Güner)

 

Ne kadar yaratıcı olduğunuzun farkında mısınız?

İçinizde uyuyan dahiyi uyandırmak için nasıl bir tesadüf bekliyorsunuz?

Bilincinizin kapasitesi ve sınırları hakkında neler biliyorsunuz?

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Atasal Döngüleri İyileştirme ve Dönüştürme Atölyesi
(Tülin Etyemez Schimberg)

 

Genetik bilimi bize yedi jenerasyon atalarımızın döngülerinin aktarıldığını gösteriyor. Bu aktarımların sadece genetik fiziksel özellikler olmadığı; duygu, his ve düşüncelerin ve hatta davranışların aktarımların olduğu bir gerçek. Dünyada bu transgenerations (atasal geçişler) olarak inceleniyor, çalışılıyor. Hatta son bilimsel araştırmalar 14 jenerasyona kadar aktarılan davranışlara işaret ediyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yaşam ile Ölümün Tangosu
(Tülin Etyemez Schimberg)

 

Ölmek, Ölüm, Keder ve Yas Tutmak

Üzerine Bir Çalışma

Bu çalışma ölen yakınlarımızla devam eden bağımız ve yas süreci ile ilgili pratik bir çalışmadır. Ruhsal varlık ile bedenin bağlanma ve ayrılma süreçleri aynı bir tango gibidir. Doğum da ölüm de bizim için temel gerçekliklerdir. Bu süreci kolaylaştırmak ve ölen yakınlarımızla vedalaşmak üzerine önemli bir çalışma...

 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

ÖNEMLİ NOT: Bu sitede yer alan çalışmalar (regresyon ve diğerleri) medikal tedavilerin yerine geçmez. 

Lütfen medikal sorunlarınız ve tanı için bir hekime başvurunuz.

 
Regresyon üzerine sohbetlerimiz

Sonsuz Muhabbetler'de Hasan Sonsuz Çeliktaş ile gerçekleştirdiğimiz videolarımıza Kaynaklar kısmından ulaşabilirsiniz...

bottom of page