top of page

Eğitim almak için Reşat hocamla ilk görüştüğümüz günü hatırlıyor ve şükrediyorum çünkü eğitimle beraber hayat benim için aynı hayat değildi artık. Benim gibi sadece sol beyinli ve herşeye mantık çerçevesinden bakan biri ilk defa hisleriyle bağlantı kuruyordu sanki. Bana verilen bedenin ve hislerin en kıymetli hazinem olduğunu keşfetmiştim artık ve bunun geri dönüşü yoktu. Kırmızı hapı bir kere yutmuştum :)) Her kişi ve her olay kendimi tanımam için İlahi düzende mükemmel şekilde oluşturulmuştu ve ben bunu iliklerime kadar bu eğitimde hissettim. Karşımdakilerle değil kendi üzerimde çalışmam gerekliydi. Bir gün eğitime gelirken gözlerimden yaşlar boşanarak “Allahım yaşadığım tüm acı ve tatlı anlar için sana şükürler olsun.” derken buldum kendimi. Dünyada yaşamak, nefes almak o kadar değerliydi ki bunu o zamana kadar fark etmemiştim.

Beni hocalarımla karşılaştıran ve bu eğitimi almamı sağlayan İlahi düzene sonsuz şükranlarımı sunuyorum 🙏

İzmir, Türkiye

Tülin Hoca ve Reşat Hoca ile tanışıp Unicorn Ailesi’ne dahil olmadan önce kendimin birçok şeyin bilincinde ve idrakinde olduğumu düşünürdüm. Yaşadığım hayatın, karşılaştığım farklı olayların ve durumların, sadece kendi manyetik alanımdan kaynaklandığını bu eğitimde öğrendim. Farkındalığım arttı. Bu sayede değişimi ve gelişimi art arda yaşadım ve hala yaşamaktayım. Elimdeki bu anahtar ile kendime ve çevremdekilere daha yararlı olmaya başladım. Daha mutlu ve daha kendinden emin adımlar atmaya başladım. Eğitimler bitse de süregelen ve her daim canlı kalan sevgi, dostluk, kardeşlik ve dayanışma en büyük kazancım oldu.

Her şey için çok teşekkür ederim Unicorn.

İhsan Yelkencioğlu

İstanbul, Türkiye

Farkındalık ve Değişimle başladığım koçluk yolculuğumda, Reşat ve Tülin Hocalardan aldığım Regresyon Uzmanlığı eğitimim "Dönüşüm" ü de hayatıma kattı. Unicorn ailesinin bir üyesi olmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyorum...

Gamze Çakır

İstanbul, Türkiye

Bazen doğru yöne atılan küçük bir adım, hayatınızın en büyük adımı olabilir!

Sadelesme ve seyrelmenin önemli bir değişim, dönüşüm ani olduğunu deneyimlemek güzel bir süreçti.

Vücudumuzun içinde çok muhteşem bir organizasyon ile tanışmak. Fizik ve ruh  sıhhatimizin, bu organizasyonun sıhhatli bir şekilde ilerlemesine bağlı olduğunu deneyimlemek çok anlamlıydı.

Genellikle bir konuda değişim yapmak yenilenmek isteriz ama değişim sancılıdır. Bu nedenle hep ertelenir. Değişime direnç gösterip alışkanlıklarımızı devam ettirmek isteriz. Bunları aşabilmek için zihnimizi hazırlamak ve karar almak, sanıldığından daha da önemli bir aşamayı temsil eder.

 

Ve bir yerden başlayalım diyorsanız bu  Dönüşüm süreci tam size göre bir program.

Herşey için yürekten teşekkür ederim.

Fatma Nur Bilgin

İstanbul, Türkiye

Unicorn, ikinci evim. Regresyon Uzmanlığı Eğitimini tamamlamak hayatım boyunca verdiğim en doğru kararlarımdan biridir. 

Unicorn'un en doğru adres olduğunu hem eğitim sırasında deneyimledim hem de terapistlik yolculuğumda da her gün deneyimlemeye devam ediyorum. Eğitim süresince ve sonrasında yaşadığım dönüşümlerin yanında olaylara farklı pencerelerden bakabilmeyi öğrendim. 

Tülin ve Reşat hocalarımızın bilgileri, tecrübeleri ışığında regresyon uzmanı olmak, gerek eğitim sırasında, gerekse sonrasında desteklerini görmek, bana hep doğru yerde ve emin ellerde olduğumu, yuvamda olduğumu hissettirmiştir.

Özge Mutlu

Eskişehir, Türkiye

Please reload

bottom of page