top of page

İstanbul

1967 yılında Ankara’da üç çocuklu bir ailenin en büyük kızı olarak dünyaya geldim. Ailenin ilk torunu olarak, daha bebek yaşlardan itibaren kalabalık bir ailede her yaştan insanın arasındaki, sözsel ve hareketsel her tür  ilişki ve iletişimini gözlemleyerek  büyüdüm. Görünenin ötesini anlamaya çalışmak, olanın altında asıl planı farketmek niyetim henüz o yaşlarda başladı.

Notre Dame De Sion, Boğaziçi Üniversitesi ve San Francisco State Universitesi’ndeki eğitim hayatımı başarıyla tamamladıktan sonra, 20 seneye yakın iş hayatımda, farklı sektörlerdeki özel firmalarda satış pazarlama müdürlüğü ve genel müdür yardımcılığı görevlerini yürüttüm.  İş kariyerim devam ederken, 2000’li senelerin başında , yaşam amacımı bulmak, kendimi tanımak ve hayatın akışında güvende hissederek yoluma devam etmek ve yaratmak üzeri kendi kişisel dönüşüm yolculuğuma başladım.

Bilinçdışı, şamanik uygulamalar, enerji alanları, kişisel gelişim ve dönüşüm teknikleri, NLP, Reiki, Rasheeba, Hastalıkların Psikogenetik sebepleri, İlişkiler; ODM, Ho’oponono konularında, bazıları katılımcı olarak, bazıları uygulayıcı olmak üzerine sayısız seminer ve eğitime katıldım. Unicorn Transformational Studies okulundan regresyon uzmanı olarak diplomamı aldım, kişisel gelişim yolculuğuma devam etmekteyim. Profesyonel EARTh (Earth Association for Regression Therapy ) üyesiyim.

Tel: 0 (532) 277 88 68

email: banug2002@yahoo.com

Z. Banu Gürün

bottom of page