top of page

Muratpaşa / Fener / Lara - Antalya - ONLINE

Serpil Uzun1971 Almanya Waiblingen doğumluyum. Evliyim ve bir oğlum varİktisat mezunuyum ve halen Sosyoloji  bölümü öğrencisiyim.
Almanya ‘da doğup Türkiye’ye 3 aylık iken gönderilip 3 yaşında yine Almanya’ya dönüp farklı dil, din ve kültürler içinde nereye ait olduğunu kestiremeyen bir çocukluk dönemi yaşadım. Gençlik dönemim tüm aileyle birlikte Türkiye’ye temelli dönüş yaparak daha aktif ve başarılı geçti. Ama yine de nereye ait olduğumu tam hissedemediğim hislerim eşlik ediyordu.Hızla değişen tablo beni hayatı sorgulamaya itti. Almanya’da bir Türk, Türkiye’de bir Almanmışım muamelesi görerek neden iki farklı kültürle harmanlanarak büyümem gerekiyordu. Hayat bana ne öğretmeye çalışıyordu? Sorular… Sorular… Ve bir türlü bulamadığım cevaplar beni alt-üst ediyordu. Fakat içimden bir ses sürekli: “Bu hayata geldiğimden farklı gideceğim” diyordu. Kendini bulma adına hem hayatımı şekillendirmeye hem de hayatın amacını sorgulayarak metafiziksel konulara ve parapsikolojiye yöneldim.

 

İlk referans noktam İstanbul’daki Metapsişik Tetkikler ve İlmi Araştırmalar Derneği’nin yayınlamış olduğu dergi ve kitaplar oldu. Sadıklar Planı’yla başlayan süreç; “İlahi Nizam ve Kâinat” kitabını okuduktan sonra benim için spritüel anlamda büyük gelişmelere vesile oldu.

Bu süreçte aldığım eğitimler:

  • Amir Huseyin Konsari’den Master Choa Kok Suı Pranic Basic Healing, Advanced Pranic Healing ve Pranic Psychotherapy.

  • Saffet Güler ‘den Access Consciousness sertifikalı Access Bars.

  • M.T.İ.A.D.’nin kıdemli Eğitmenlerinden Tülin Etyemez Schimberg ve Reşat Güner’den 4 Modül halinde verilen Unicorn Transformational Studies Regresyon Uzmanlık Eğitimi‘ni tamamlayarak mezuniyet diplomamı aldım. Bağlı bulunduğumuz Dünya Regresyon Birliği’nin (EARTH) sertifikalı profesyonel üyesiyim. (http://www.earth-association.org/professional-certified-members/)

Regresyon alanında mezuniyet sonrası aldığım sertifikalı diğer eğitimler:

  • Unicorn Dönüşümsel Çalışmalar İleri Seviye Regresyon Atölye Çalışması; “Fiziksel Travma ve Bütünleşme”, Eğitimciler; Tülin Etyemez Schimberg – M. Reşat Güner, 6-7 Aralık 2014.

  • EARTh İleri Seviye Regresyon Atölye Çalışması; “Eskiden Kalmalık (Hangover) Durumlarını Çözmek: Bunalımlı Dönemlerin Muğlak Ama Güçlü İkincil Etkileri” ve “Psikolojik Körlük ve Sağırlık; Kapatma Komutları”, Eğitimci; Hans TenDam, 28 Şubat-1 Mart 2015.

  • EARTh İleri Seviye Regresyon Atölye Çalışması; “Parazit Düşünce Biçimlerini Bulup Etkisizleştirmek ve Bağımlılıklar”, Eğitimci; Hans TenDam, 5-6 Kasım 2016.

Regresyon konusunda referanslarıma katabileceğim dünyanın ileri gelen farklı eğitmenlerinden eğitim almaya devam ettim ve halen bu konuda referanslarımı arttırma konusunda eğitim almaya devam edeceğim.Çıktığım bu yolculukta öğrendiklerim ve hayatıma kattığı farklı bakış açısıyla bugün minnet içindeyim. Hepimizin yolculuğu farklı fakat arayışlarımız ortak. Regresyon hayatıma girdiğinden itibaren hem bir uzman olarak önce kendimi bulup dönüştürüp hem de farklı varlıklara bu konuda eşlik etmek en büyük mutluluğum oldu. Umarım tüm insanların kendini bulma arayışını hangi yöntemle olursa olsun bulması.

 

İletişim Bilgileri

Telefon : +90 538 3554042

e-mail   : serpiluzun1971@hotmail.com

Serpil Uzun

bottom of page