top of page

İstanbul

 

1981 yılında doğan Serpil Çakar, lisans eğitimini-Doğu Akdeniz Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, yüksek lisans eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nde tamamladı. Yüksek lisans tezi olan ‘Reklamda Korkunun Kullanımı’ üzerine yaptığı araştırmalarla, korku duygusunun yaşamın her alanında stratejik olarak nasıl yerleştirildiğini öğrendi. Tezden sonra bu duyguları değiştirmek, dönüştürmek, bu tuzağa düşen insanlarda farkındalık yaratmak amacıyla çalışmalarının yönünü değiştirdi.

2007 yılında Nur Banu’dan aldığı Reiki 1-2 eğitimi ile bedensel ve ruhsal korkularını dönüştürmeye başladı. 2012 yılında Hindistan’a yaptığı yolculukta Sivananda Ashraam’da Pranayama ve Hatha Yoga’nın temellerini öğrendi. 2014 yılında Nepal’de OSHO Merkezi’nde Tantra ve Dinamik Meditasyon, Tayland’da Tam Wat Wua Manastırı’nda Vipassana Meditasyonu eğitimlerini aldı. Dünyanın farklı yerlerinde yoga, meditasyon ve nefes workshoplarına katıldı.

2015 yılında Türkiye’ye dönerek Unicorn Dönüşümsel Çalışmalar'da Regresyon Uygulaması eğitimini tamamladı. Bu alandaki bilgilerini derinleştirmek amacıyla Anita Groenendijk ile ‘Kas Testi ve Regresyon’,  Hans TenDam ile ‘Parazit Düşünce Biçimlerini Bulup Etkisizleştirmek ve Bağımlılıklar’ ve Tülin Etyemez Schimberg ile ‘Büyüler, Lanetler ve Kontratlar’ atölyelerine katıldı. Ayrıca Hans TenDam’ın regresyon uygulayıcıları için kaleme aldığı ve Türkçe’ye çevrilen ‘Derin Şifa’ kitabının redakte ederek, editledi.

Bunların yanı sıra Geleneksel Çin Tıbbı’nın bir öğretisi olan Chi Nei Tsang (Chi Enerjisi ile organların iyileştirilmesi) ikinci beyin olan karın bölgesindeki (barsaklar, mide, karaciğer gibi) ağır metaller, kötü beslenme, kirli hava, radyasyon ve duygusal travmaların bedenden arınmasına, Access Bars ile zihinsel döngülerin çözülmesine aracılık yapıyor. 

İletişim Bilgileri

email: cakarserpil@gmail.com

tel: 00 90 (537) 388 21 01

Serpil Çakar

bottom of page