top of page

İstanbul

 

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2006 yılında sinema sektöründe çalışmaya başladıktan sonra, kendimi reklamcılık sektöründe buldum. Bir çok güzel insanla tanışma ve çalışma imkanı buldum, her birinden çok şey öğrendim. Kendimi geliştirerek devam ettiği bu yolda 2008 yılından bu yana edindiğim reklamcılık deneyimim ile profesyonel iş hayatıma devam ederken, 2012 yılında aldığım hayatımı değiştirme kararıyla birlikte yeni bir çok yeni deneyimin içine girdim. 

Hayatımın çok zor bir döneminde tanıştığım Regresyon Terapisi ile bir çok konuda kendimi yeniden tanıma ve tanımlama imkanım oldu. Her tecrübede gerçek bana biraz daha yaklaştım. Ve bu yaşam yolculuğumu etrafımdaki tüm insanlarla paylaşmak istedim. 2015 yılında Unicorn Dönüşümsel Çalışmalar aracılığı ile Sevgili hocalarım Tülin Etyemez Schimberg ve Reşat Güner ile tanıştım ve Regresyon Uzmanlığı Eğitimi almaya başladım ve 2016 yılında tamamladım.  

 

Şu an sevgili ortağım Pelin Üney ile birlikte Pali Dönüşüm çatısı altında kişisel dönüşüm etkinlikleri düzenlemekte ve Regresyon Uzmanlığı yapmaktayım.

İletişim Bilgileri

Web site: www.palidonusum.com

Pınar Soydinç

bottom of page