top of page

Levent - İstanbul yüz yüze ve ONLINE

 

1984 yılında Ankara'da doğdum. Celal Bayar Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldum. Sonrasında Ankara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi ve Kariyer Danışmanlığı üzerine yüksek lisans programını bitirdim. Eğitim yıllarımda en çok ilgimi çeken psikoloji, sosyoloji, görüşme ve koçluk teknikleri gibi konular üzerine kendimi geliştirmeye devam ettim. İnsan kaynakları yönetimi, işe alım ve eğitim alanlarında çalıştım. 

İkizlerimizin dünyaya gelmesi, onlarla birlikte deneyimlediklerimiz, lohusalık dönemleri beni önce danışan olarak çeşitli psikolojik ve enerjetik terapi yöntemleriyle buluşturdu. İçime doğru çıktığım yolculukta, bir çok yöntem ve sistem ile tanıştım, bireysel, grup ve çember çalışmalarına katıldım. Regresyon ile tanıştıktan sonra Tülin Etyemez ve Reşat Güner'den Regresyon Uzmanlığı Eğitimi aldım. Anita Groenendijk'in Beden Bilgeliği (Kinesyoloji) ile Regresyon Terapisi, Marion Boon'dan Beden Parça Bütüleştirme ve İç Çocuk Çalışması, Mark Wentworth'ün Renk Psikodinamikleri ile Dönüşümsel Yaşam Planı eğitimlerine katıldım.

   

Aynı zamanda ruh-zihin-beden farkındalığı üzerine çeşitli eğitimler almaya devam ediyorum. Tao çalışmaları, qi gong, nefes egzersizleri, gevşeme yöntemleri bunlardan bazıları. 

   

Sevgili Pınar ile kurduğumuz Pali Dönüşüm'de; kişilerin kendi içlerindeki şifa güçlerini ortaya çıkarmak üzere; regresyon uzmanlığı ve hayat-kariyer planlama üzerine koçluk yapmakta, bizimle birlikte dönüşüm yoluna giren herkese yollarında eşlik etmekteyim.

İletişim Bilgileri

Web site: www.palidonusum.com

Pelin Çallı Üney

bottom of page