top of page
Zeynep Dündar

Zeynep Dündar

İstanbul - Miami (USD) ve ONLINE

 

Zeynep Dündar, 1978 yılında ailesinin ilk çocuğu olarak İstanbul’ da doğdu.

İlk ve orta öğretimini İstanbul’da tamamladıktan sonra lisans eğitimini Sakarya’da aldı.

İş hayatına Garanti Bankası Çağrı Merkezi’nde müşteri temsilcisi olarak başladıktan sonra Koç Bilgi Grubu bünyesinde Ford Otosan Çağrı Merkezi Takım Liderliği, Ford Otosan, Migros, Aygaz Çağrı Merkezi Süpervizörlüğü, Dumankaya İnşaat bünyesinde, Pusula Satış Sonrası Hizmetler Şirketinde Çözüm Merkezi ve Müşteri İlişkileri Müdürlüğü yaptı. 

İşletme eğitimi sonrasında uzmanlaştığı müşteri ilişkileri alanından 2015 yılında rotasını psikoloji alanına çevirerek İstanbul Ticaret Üniversitesi Aile Danışmanlığı Yüksek Lisans programını, Çalışan Bireylerin Medeni Halleri İle Psikolojik İyi Oluşları Arasındaki İlişkinin İncelenmesi üzerine yaptığı tez çalışması ile tamamladı. 

Yüksek Lisans eğitimi sırasında Unicorn Dönüşümsel Çalışmalar'dan eğitim alarak, 2018 yılında Regresyon Uzmanı ünvanı ile mezun oldu. 

Doç. Dr. Nusret Kaya ile bir sene Rüya Analizi üzerine grup çalışmalarına, PhD. Gilbert Renaud ile Rüya Sembolizmi atölye çalışmasına katıldı. 

Yeditepe Üniversitesi’nden Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Bilgelik Enstitüsü ve Bilişsel Davranışçı Terapistler Derneği’ nden Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi aldı. 

TEGV, TÇYÖV sivil toplum kuruluşlarında çeşitli projelerde gönüllü olarak çalışmış, Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Kadın Kolları’nda görev aldı. Tuzla Devlet Hastanesi personeline çeşitli eğitimler verdi. 

Zeynep Dündar halen Tuzla Keşif Anaokulu’nda eğitim koordinatörü olarak çalışmakta olup aynı zamanda Anaokulu bünyesinde ve ofisinde bireysel görüşmeler ile danışmanlık yapıyor; rüya analizi, öğrenci koçluğu, regresyon çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmalarından arta kalan zamanları oğlu ile geçirmekten ve yaşamı sil baştan keşfetmekten büyük keyif alıyor.

İletişim Bilgileri

05384163808

bottom of page