top of page
Yankı Subaşı

İzmir

1975 Yılının  Ağustos ayında İzmir’de dünyaya gelmeyi seçtim. Turizm Otel İşletmeciliği mezunuyum, Regresyon Uzmanlığının yanında Turizm sektöründe çalışmaktayım.

Hayatımda her şeyin gayet normal olduğu bir dönemde, enerji çalışmalarına duyduğum ilgi ve merak beni 2006’da Reiki eğitimleri ile tanışmaya itti. Böylece hayatım boyunca devam edecek olan kişisel gelişim yolculuğumun ilk adımını Usui Reiki eğitimlerinin tüm seviyelerini alarak tamamladım. 2009 Yılında Usui Reiki Master seviyesini de tamamlayarak, 2011 yılından bu yana Reiki Eğitimleri vermeye başladım, halen eğitim vermeye devam etmekteyim.

Hayatımın en temel dört alanında  tıkanıklıklar yaşadığım, allak bullak olduğum ve sorgulamalarımın arttığı bir döneminde, bastırdığım, ertelediğim sorular beni bazı cevapları bulursam dönüşebileceğim farkındalığına ermemi sağladı. Sorunlarımın geldiği kökeni bulup dönüştürmeye hazırdım, müthiş bir eş zamanlılıkla sevgili Regresyon Uzmanım ve Regresyon çalışması ile tanıştım.

Tam 18 seans alarak çeşitli sorunlarım için kendi üzerimde Regresyon seansları yolu ile çalıştım. Değiştim, dönüştüm, hislerim değişti, enerjim değişti, bakış açım değişti, farkındalığım arttı. 

Regresyon Uzmanımın da desteği ile sevgili eğitmenlerim Tülin Etyemez Schimberg ve Reşat Güner ile tanışma şansına sahip oldum. Unicorn Transformational Studies (Unicorn Dönüşümsel Çalışmalar) Regresyon Uzmanlık eğitimini 4 modül halinde tamamlayarak mezuniyet diplomamı aldım.

Bağlı bulunduğumuz Dünya Regresyon Birliği’nin (EARTH) sertifikalı profesyonel üyesiyim (https://www.earth-association.org/professional-certified-members/

Danışanlarımla Regresyon seanslarında karşılıklı değişim, dönüşüm yaşamaya  devam ederek Regresyon Uzmanlığı yapmaktayım.

Aldığım Eğitimler – Atölye Çalışmaları:

* Unicorn  Dönüşümsel Çalışmalar  –Regresyon Uzmanlık Eğitimi (4 modül)

– Eğitmenler: Tülin Etyemez Schimberg – M. Reşat Güner

* Unicorn Dönüşümsel Çalışmalar Atölye Çalışması – “Beden bilgeliği, Kinesiyoloji Regresyon yöntemiyle geçmiş yaşamların ve enerji ekleşmelerinin iyileştirilmesi”

– Eğitmen: Anita Groenendjiyk

* Unicorn Dönüşümsel Çalışmalar Atölye çalışması –“Anne Karnından Dengeye”

– Eğitmenler: Tülin Etyemez Schimberg –Nazan Kaan

* Dinamik tiyatro tekniği ile Regresyon Atölye çalışması

– Eğitmen: Mark Wenthworth 

* Temel Şamanik Eğitimi

– Eğitmen: Mark Wenthworth

* Usui Reiki (3 modül)  & *Usui Reiki Eğitmenlik Programı  – Eğitmen: Nilgün Thompson

* Meridyen Terapisi Eğitim – Eğitmen :Gülgün Sharafat

* Silva Metodu Eğitimi – Eğitmen : Gülgün Sharafat

 * Temel Koçluk & Yaşam Koçluğu Eğitimi – ACTP - ICF onaylı

– Eğitmen: Koçluk Merkezi Dilara Altınkan

                                                                                   

 

İletişim Bilgileri

Telefon : +90 535 -711 68 71

e-mail : yanki.subasi75@gmail.com

Yankı Subaşı

bottom of page