top of page

İZMİR
Regresyon Uzmanlığı 1. Modül ek grup

(19-20 Ocak 2018 cts-pz 10:00-17:30 İstanbul Ön Atölye)

 

Eğitimciler: Tülin Etyemez Schimberg & M. Reşat Güner

Yer: Narlıdere, İZMİR

 

Bu iki günlük atölye çalışması Regresyon Uzmanı Eğitimi adaylarına yönelik olarak düzenlenmiştir. Katılımcılar regresyon hakkında bilgi edinecek, demo seansları izleyecek, grup çalışmaları ile ilgili kendileri hakkında farklı bir bakış açısı edineceklerdir.

Bu çalışmayla katılımcıların, regresyonun kendilerine uygun bir teknik olup olmadığını ve uygulayıcı olmaya hazır olup olmadıkları hakkında fikir sahibi olmaları hedeflenmektedir. İki gün sonunda katılımcılar içinden seçilecek 10 kişi eğitimin diğer modüllerine katılım hakkı kazanacaklardır.

Regresyon Nedir?
Regresyon, sorunlarına çözüm aramak için danışan kişiyi, iyileşme sağlamak amacıyla anılarına geri götürme ve probleme neden olan duygusal, zihinsel ve bedensel enerji bloklarını açığa çıkartma işlemidir. Bu anılar çocukluk dönemi anılarını, rahim anılarını veya geçmiş yaşam anıları da denilen “bilinçdışı ruhsal anıları” içerebilir.  

Kimler Katılabilir:
Bu eğitim tıp doktorlarına, psikiyatrlara, psikologlara ve sağlık alanında çalışan diğer uzmanlara yönelik olarak hazırlanmıştır. Konu ile ilgili ruhsal veya tamamlayıcı alanlarda çalışan kişiler ve enerji çalışması uygulamacıları da değerlendirmeye alınacaktır. 

İki günlük atölye çalışması sonunda eğitim almaya hak kazanan adaylar için:

Regresyon Uzmanlığı Eğitimi Hakkında:


Regresyon Uzmanlığı Kursu ilki 7 gün ve diğerleri 5'şer günlük dört modülden oluşmaktadır. Her modül arasında geçen süre içinde öğrenciler pratik yapmaya devam edecekler ve sonuçlarını eğitimcilere raporlayacaklardır.                  
 
Sertifika: Kursun dört modülünü tamamlayan katılımcılar eğitim süreci sonrasında katılım belgesi alacaklardır. İki vaka sunmaları ardından mezun olacaklardır. Uluslararası Sertifika süreci kurs bitiminden sonra başlamakta ve katılımcıların IBRT (International Board for Regression Therapy) ve/veya EARTh (Avrupa Regresyon Uzmanları Birliği’nin belirlediği sertifika kriterlerini yerine getirmeleri gerekmektedir. Bu kriterleri yerine getiren katılımcılar IBRT onaylı uluslararası Regresyon Uzmanı sertifikası alabileceklerdir. 

Regresyon Uzmanlığı Eğitimi Modül Tarihleri (İZMİR):

Ön atölye tarihi başvurulara göre düzenlenecektir.

1. Modül: 26 Ocak - 1 Şubat 2019 (tam 7 gün)

2. Modül: 29 Mayıs - 02 Haizran 2019 (tam 5 gün)

3. Modül: 25 Eylül - 29 Eylül 2019 (tam 5 gün)

4. Modül: 25 Ocak - 29 Ocak 2020 (tam 5 gün)

 

 

Kayıt ve bilgi için lütfen aşağıdaki telefon numaralarını arayınız. 
Kesin kayıt için ön görüşme yapılması gerekmektedir. 
 
Tülin Etyemez Schimberg
0 532 515 13 58

info@unicorn-transform.com
www.unicorn-transform.com
www.unicorn-tr.com

bottom of page