top of page

İSTANBUL
Bütünsel Dönüşüm Teknikleri ve Regresyon Uzmanlığı Eğitimi

Ön Atölye Çalışması
(10-11 Ekim 2020 cts-pz 10:00-17:30)

 

Eğitimciler: Tülin Etyemez Schimberg & M. Reşat Güner

Yer: Dikilitaş, Beşiktaş, İstanbul

 

 

Bu iki günlük atölye çalışması Bütünsel Dönüşüm Teknikleri ve Regresyon Uzmanlığı Eğitimi adaylarına yönelik olarak düzenlenmiştir. Katılımcılar eğitim hakkında bilgi edinecek, demo seansları izleyecek, grup çalışmaları ile kendileri hakkında farklı bir bakış açısı edineceklerdir.

Bu çalışmayla katılımcıların, regresyonun kendilerine uygun bir teknik olup olmadığını ve uygulayıcı olmaya hazır olup olmadıkları hakkında fikir sahibi olmaları hedeflenmektedir. İki gün sonunda katılımcılar içinden seçilecek 12 kişi “giriş modülü”ne katılım hakkı kazanacaktır.

Seçilen adaylar 5 günlük giriş modülünü tamamladıktan sonra değerlendirmeye alınırlar ve yalnızca eğitmenler tarafından uygun görülen adaylar sonraki modüllere devam edebilirler.

 

Ön atölye katılımı için ön görüşme yapılmaktadır.Regresyon Nedir?

Regresyon, sorunlarına çözüm aramak için danışan kişiyi, farkındalık kazanmak ve dönüşüm sağlamak amacıyla geçmiş anılarına geri götürme ve sorunlara neden olan duygusal, zihinsel ve bedensel enerji bloklarını açığa çıkartma yöntemidir. Bu anılar çocukluk dönemi anılarını, rahim anılarını, atalara ait anıları veya geçmiş yaşam anıları da denilen “bilinçdışı ruhsal anıları” içerebilir.

 

Bu program, regresyonun yanısıra bilinçdışı düzeyde bütünsel dönüşüm sağlamak için kullanılan pek çok tekniği içeren geniş kapsamlı bir eğitimdir.

 

Kimler Katılabilir:
Bu eğitim öncelikli olarak tıp doktorlarına, psikiyatrlara, psikologlara ve sağlık alanında çalışan diğer uzmanlara yönelik olarak hazırlanmıştır. Konu ile ilgili tamamlayıcı alanlarda çalışan kişiler de değerlendirmeye alınacaktır.

 

Eğitim için üniversite mezunu olma ya da üniversite öğrencisi olma şartı aranmaktadır. Lise mezunları kabul edilmemektedir.

Regresyon Uzmanlığı Eğitimi Hakkında:

Eğitim süreci, ön atölye, giriş modülü ve ardından gelen 5 Modül olmak üzere toplam 7 parçadan oluşmaktadır.

 

Ön Atölye: 2 Gün

(Bir ay sonra)

Giriş Modülü: 5 Gün

(İki ay sonra)

1. Modül: 5 Gün

(Üç ay sonra)

2. Modül: 6 Gün

(Dört ay sonra)

3. Modül: 5 Gün

(İki ay sonra)

4. Modül: 4 Gün

(Üç ay sonra)

5. Modül: 5 Gün

(Üç ay sonra)

Mezuniyet seansı

 

Toplam 32 Gün olarak uygulanmaktadır.

 

Modül aralarında internet üzerinden süpervizyon toplantıları yapılacaktır.

 

Her modül arasında geçen süre içinde öğrenciler pratik yapmaya devam edecekler ve sonuçlarını eğitimcilere raporlayacaklardır.

       
 
Sertifika: 

Kursun tüm modüllerini tamamlayan katılımcılar mezuniyet kriterlerini yerine getirdikleri takdirde mezuniyet diploması almaya hak kazanacaklardır. Uluslararası Sertifika süreci kurs bitiminden sonra başlamakta ve katılımcıların IBRT (International Board for Regression Therapy) ve/veya EARTh (Dünya Regresyon Uzmanları Birliği’nin belirlediği sertifika kriterlerini yerine getirmeleri gerekmektedir. Bu kriterleri yerine getiren katılımcılar IBRT onaylı uluslararası Regresyon Uzmanı sertifikası alabileceklerdir.

Regresyon Uzmanlığı Eğitimi Modül Tarihleri (İSTANBUL):

Ön Atölye 10 - 11 Ekim 2020 (tam 2 gün)

Giriş Atölyesi 25 - 29 Kasım 2020 (tam 5 gün)

1. Modül: 27 - 31 Ocak 2021 (tam 5 gün)
2. Modül: 20 - 25 Nisan 2021 (tam 6 gün)
3. Modül: 29 Eylül - 03 Ekim 2021 (tam 5 gün)
4. Modül: 25 - 28 Kasım  2021 (tam 4 gün)

5. Modül: 23 - 27 Şubat 2022 (tam 5 gün)

 

Kayıt ve bilgi için lütfen aşağıdaki telefon numaralarını arayınız. 

 
Tülin Etyemez Schimberg
0 532 515 13 58

info@unicorn-transform.com
www.unicorn-transform.com
www.unicorn-tr.com

bottom of page