top of page
Tuğba Erşen

Tuğba Erşen

İstanbul

 

1986’da İstanbul’da doğdum. 2008’de Makine Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Almanya’da Otomotiv Dizayn Mühendisliği üzerine yüksek lisans yaptım. Eğitimim bitmesiyle profesyonel çalışma hayatına geçiş yaptım. Kurumsal hayata devam ederken bir yandan da çeşitli kişisel gelişim konuları üzerine eğitimler aldım.

 

2013’te Diyalog Anlatım İletişim’den Sunuculuk Spikerlik Eğitimini, 2015’te Marmara Üniversitesinde İş Sağlığı Güvenliği Yüksek Lisansını tamamladım.

 

Reiki eğitimi almaya başlamam potansiyelimde var olan spirituel konulara ve insan psikolojisine olan merakımı arttırmaya başladı, kendi araştırmalarıma devam ederken konuyu altyapıma uygun olarak daha sistematik bir şekilde anlatabileceğini düşündüğüm Tamer Dövücü’nün “Optimum Denge Modeli” eğitimlerine katıldım.

 

Tülin Etyemez Schimberg ve Reşat Güner ile tanışmam hayatımda bir dönüm noktası oldu ve Unicorn Dönülümsel Çalışmalar’dan Regresyon Uzmanlığı eğitimini ve sonrasında ICF onaylı Yaşam Koçluğu Eğitimini tamamladım.

 

Earth (Earth Association for Regression Therapy) üyesiyim. Hakikat İlmi ile ilgileniyorum.

 

Kişisel gelişim ile ilgilenen gruplara farkındalık seminerleri veriyorum ve aktif olarak regresyon danışmanlığı yapıyorum.

İletişim Bilgileri

email: d_dogan@hotmail.com 

bottom of page