top of page

İzmir

İzmir de doğdu. Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesinden mezun oldu. Bir bankada Dış İşlemler biriminde başladığı iş hayatını bir dış ticaret firmasında İhracat-Lojistik Müdürü olarak 2005 yılında tamamladı.

Hayatı boyunca insana dair duyduğu ilgiyi geliştirerek 2004 yılında başlayan kişisel gelişim, evrensel enerji sistemlerinin insan bedenindeki sağlığı yaratımı, düşünce gücü, Sufizm ve Uzakdoğu felsefesini içeren çeşitli eğitimler, seminerler ve work shoplara katıldı. Reiki ve Rasheba enerji sistemlerinde master seviyesine ulaştı. Kişisel gelişim yolundaki arayışları onu Yoga ve nefes çalışmaları ile buluşturdu.

 

2007 yılında Vivekananda Yoga Üniversitesi Yoga Eğitmenliği Sertifika programını tamamlayarak bireysel ve yerel bir belediyede kurumsal Yoga eğitmenliği yaptı. Nefes Koçluğu programını Mustafa Kartal ile tamamladı.

Bob Procter-Yaşam Koçluğu eğitimi sonrası bireysel danışmanlık çalışmalarına başladı. Yüzlerce seans sonrasında geldiği noktada kendi sentezi ile oluşturduğu temeli evrensel insanın yaradılışını anlama ve ilişkilerin çözümlenmesinde sayılar ve onların duygular üzerine etkisi üzerine kurulu Yaşam Matrisi’ni ortaya çıkardı. Aynı zamanda Unicorn Dönüşümsel Çalışmalar'dan mezun sertifikalı Regresyon (Geçmiş Yaşamlar) uzmanı olan Alin Kazgaş kişisel gelişim danışmanlığı yapmaktadır. İzmir’de yaşamaktadır, evlidir ve iki kız annesidir.

 

İletişim Bilgileri

Telefon : 0090 (534) 455 57 76

e-mail   : alinkazgas@gmail.com

Alin Kazgaş

bottom of page