top of page

İleri Seviye Eğitimler

Uncorn Dönüşümsel Çalışmalar bünyesinde mezunlara yönelik ileri seviye eğitimlerde, kurucu eğitmenimiz 

M. Reşat Güner farklı eğitimler ile bizimle birlikte olmaktadır.

resat resim.jpg

M. Reşat Güner kimdir?

1987 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun oldu. İnsan bilinci ve insan zihnine yönelik ilgisi nedeniyle üniversite yıllarında felsefi ve bilimsel alanda çeşitli araştırmalar yapmaya yöneldi. 1990 yılında İzmir Ruhsal Araştırmalar Derneği’nin kurucu üyeleri arasında yer aldı. 1991 yılından bugüne dek zihin, ruhsallık ve insan bilinciyle ilgili çeşitli konularda birçok konferanslar ve seminerler verdi, uygulamalı atölye çalışmaları yaptı, makaleler yazdı.

 

​1996 yılında ruhsal ve kişisel gelişim alanında kitaplar yayınlamak amacıyla kurulan Ege Meta Yayınları’nın kurucuları arasında yer aldı ve bu yayınevinden çıkan pek çok kitabın editörlüğünü yaptı.

 

​2003 yılında zihinsel gelişim ve değişim teknolojileri üzerine çeşitli çalışmalar yapmaya başladı. 2004 yılında NLP ile tanıştı ve aynı yıl NLP Master Practitioner sertifikasını aldı. 2005 yılında Dr. Janet Cunningham ve Dr. Jeffrey Ryan’dan Regresyon Uzmanlığı eğitimi aldı. 2008 yılında International Board for Regression Therapy (IBRT) onaylı regresyon uzmanlığı sertifikası aldı. 2006 yılında Doğa Bütünsel Gelişim Merkezi’nin kurulmasına öncülük etti. 2007 yılında EARTh üyesi oldu. 2011 yılında Tülin Etyemez Schimberg ile birlikte Unicorn Dönüşümsel Çalışmalar adlı okulun eş kurucusu oldu. 

 

2011 - 2019 yıllarında Tülin Etyemez Schimberg ile regresyon uzmanlığı eğitimlerini birlikte sürdürdü. Şimdi online çalışmalar yapmakta ve Unicorn bünyesinde mezunlara yönelik ileri seviye eğitimler vermektedir.

 

​Geçtiğimiz yıllarda, verdiği çok sayıda seminer ve bütünsel gelişime yönelik atölye çalışmasının yanı sıra birçok bireysel çalışma yaptı. 1993 – 2013 yılları arasında İzmir Ruhsal Araştırmalar Derneği’nde başkanlık görevini üstlenen M. Reşat Güner, çeşitli kurumlarda konferans ve seminerler vermekte, NLP ve Regresyon Uzmanlığı alanında bireysel çalışmalar yapmakta, yeni seminer programları geliştirmekte, insan bilinci, ruhsal gelişim ve zihinsel değişim teknolojileri ile ilgili çalışmalarını çok yönlü olarak sürdürmektedir.

www.resatguner.com

 

Yayınlanmış Eserleri:

 

Okültizm, Tarih Boyunca Gizli Bilimler, 1996, Ege Meta Yayınları.

 

İlkeleri ve Uygulamalarıyla Kendi Kendine Telkin, (Derleme) 2004, Ege Meta Yayınları.

 

Bedensel ve Zihinsel Gevşeme Teknikleri, 2006, Ege Meta Yayınları.

 

Uygulamalı CD’ler:

Yönlendirmeli Gevşeme Uygulaması, Audio CD, 2009, Ege Meta Yayınları.

 

Astral Symphony, Audio CD, 2012. (Meditasyon ve Teta Ritmi İçin Müzik)

 

Shamanic Trance Dance, Audio CD, 2015. (Şamanik Trans Dansı İçin Müzik)

 

Yönlendirmeli Meditasyon Uygulaması, Audio CD, 2017.

 

(iTunes Store, CDBaby, Amazon.com‘dan temin edilebilir. Spotify ve Apple Music üzerinden online olarak dinlenebilir.)

bottom of page