top of page

Ankara

Ted Ankara Kolejinde ilk,orta ve lise eğitimimi tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi psikoloji bölümünü şeref öğrencisi olarak 2011 yılında tamamladım. Bir dönem Aylin İlden Koçkar’ın yanında staj yaptım. Ardından Hacettepe Üniversitesinde Spor Psikolojisi üzerine yüksek lisansımı tamamladım (2011-2014). Yüksek lisansımda ‘Farklı Yaş Kategorilerinde İmgelemenin Serbest Atış Performansı, Özgüven ve Kaygı Üzerine Etkileri’ konulu tezimi hazırlarken Mülkiye Kadın Basketbol Takım sporcuları ile çalışmalara başladım.
Atıcılık Federasyonun düzenlemiş olduğu antrenör gelişim programı kapsamında antrenörlere ‘Zihinsel Antrenman’ eğitimi verdim.
Aralarında The H. Milton Erickson Institute of Istanbul , Beck Institute ve Unicorn Transformational Studies'in bulunduğu kuruluşlar tarafından, bilişsel davranışçı terapi, Eriksonian psikoterapi, regresyon terapisi, ODM terapisi konularında eğitim ve seminerlere katıldım.
2015 yılından bu yana kendi ofisimde çalışmalarıma devam etmekteyim.
15 yıl profesyonel olarak basketbol oynadım, alt yapılarda milli takımda görev aldım. 2006 yılında 2 arkadaşımla beraber Ahmet Barındırır İÖO bahçesine okul aile birliği ile birlikte spor salonu yaptırıp oranın yönetim kadrosunda bulundum. 
Özel ilgi alanlarım arasında spor ve beslenme, yoga, seyahat etmek, reiki-meditasyon, film-animasyon yer almaktadır.’

 

İletişim bilgiler:

iremakkarpat@gmail.com

05337722206

https://www.doktortakvimi.com/irem-akkarpat-aydin/psikoloji/ankara

www.iremakkarpat.com

İrem Akkarpat

bottom of page