top of page

BODRUM ve İSTANBUL (yüzyüze ve ONLINE)

1963 yılında doğdum. Lisans eğitimimi İ.Ü.İktisat Fakültesi ve Yüksek Lisans Eğitimimi İ.Ü.İşletme İktisadı Enstitüsü’nde tamamladım. Muhtelif banka ve finans kurumlarında yöneticilik yaptım. 2010 yılında emekli olarak bankacılık hayatımı noktaladım. Artık sadece sevdiğim iş olan terapistliği yapıyorum.

Yaşadığım hayatın dip akıntılarını görüp, gerçek hayat yolculuğunun içime doğru olduğunu fark ettiğimde 1996 yılıydı. Şamanik hatırlamalarla başlayan içsel sürecimi kolaylaştıracak pek çok araç ve öğretmen karşıma çıktı. Bunlar; Meditasyon, Enerji Terapistliği (HUE, Reiki, Ra Sheeba), Kristal Terapileri, Astroloji ve Regresyon. Bu konularda sertifikalı eğitimlere ve seminerlere katıldım, uyguladım. Ayrıca katıldığım bazı seminerlerde Aile Dizimi, Kinesiyoloji, EFT, Access Bars ve Holistik Nefesi uygulayabilir hale geldim.

Yeniçağ öğretilerini ve Sufizmi okudum, araştırdım. Geniş perspektiften bakıldığında insanların genellikle aynı şeyi aradığını ve tüm öğretilerin aynı noktayı işaret ettiğini gördüm. Tüm varoluş şimdi ve buradadır. Dolayısıyla “geçmiş” ya da “gelecek” şimdi-burada şifalanabilir.

Regresyon eğitimimi 2015 – 2016 yıllarında Unicorn Dönüşümsel Çalışmalar – İstanbul’da aldım. 2016 yılından beri Earth üyesiyim.

 

İletişim Bilgileri

Telefon : 0 (533) 519 77 81

e-mail   : haticecaner@gmail.com

Hatice Caner

bottom of page