top of page

Ataşehir - İstanbul yüz yüze ve ONLINE

Boğaziçi Üniversitesi “Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler” mezunuyum. 9 Eylül Üniversitesi “İşletme Yönetimi”, Hacettepe Üniversitesi “Sağlık Sektöründe İşletme Yönetimi” ve Marmara Üniversitesi “Sağlık Sektöründe İnsan Kaynakları Yönetimi” sertifika programlarını tamamladım. Farklı sektörlerde edindiğim uzun iş deneyimimi, son 14 yıldır sağlık sektöründe faaliyet gösteren bir sivil toplum kuruluşunda değerlendiriyorum.

Ruhsal araştırmalara ilgi duyan bir ailede doğdum ve kendimi bildim bileli hayat, ölüm, ölüm ötesi, reenkarnasyon, bilinç, bilinçdışı gibi konular hayatımın içinde yer aldı.2002 yılında destekleyici şifa teknikleri ile ilgilenmeye başladım; başta Reiki olmak üzere çeşitli enerji şifa tekniklerinin (Reiki, Karuna,Rasheeba, Kundalini,İmera), eğitimlerini alarak uygulamaya başladım. 2003’den beri Reiki eğitmenliği de yapıyorum ve bu konuda basılı bir kitabım bulunuyor. Destekleyici tıp çalışmalarının yanı sıra, mekân enerjileri ve rüyalar konusunda çalışma ve deneyimlerim oldu. Nefes Teknikleri ve Temel Hipnoz eğitimi aldım.

 

Aylık Astroloji Burç Dergisi’nde Bütünleyici Tıp çalşmaları konusunda makale ve röportajlarım yayınladı.

Regresyon Uzmanlığı eğitimimi 2016-2017 yıllarında İstanbul’da, Tülin Etyemez Schimberg ve M. Reşat Güner’in eğitmenliğinde Unicorn Dönüşümsel Çalışmalar'dan aldım. Eğitimimi desteklemek amacıyla Mark Wentworth, Hans Tendam, Fadime Çelik,Tülin Etyemez Schimberg’in çeşitli workshoplarına katıldım. 2017 Temmuz ayından beri Earth üyesiyim.

İletişim Bilgileri

e-mail: gulgungunaydin@yahoo.com 

Tel: 0 (542) 341 99 38

Gülgün Günaydın

bottom of page