top of page

Antalya merkez - yüz yüze ve ONLINE

Ruhsal konularda ilgilenmem pek çok kişiden farklı olarak çok erken yaşlarda başlamadı. Hayatımda çok önemli bir yeri olan babamı kaybettikten sonra yaşamı ve olanları anlama adına daha çok sorgulamaya başladım. İlk olarak reiki ile tanıştım. Yaşantı olarak çok fazla inişli ve çıkışlı bir hayatım olmamasına rağmen okuduğum kitaplar pek çok yaralı parçalarım olduğu fark etmeme vesile oldu. Bunlarında iyileşmesinin mümkün olduğunu gördüm.

 

Ruhsal ve bedensel şifalanma konusunda farklı eğitimler ve çalışmalara katıldım. Bu çalışmaların hepsi kendi hayat çizgimde çözümlerin de bende olduğunu gösterdi. Carl G. Junk Sözünde olduğu gibi “Kendi kalbine bakmayanın yaşamı bulanıktır. Kendi yüreğine bakabilme cesareti gösterenler gönlünün muradını keşfedenlerdir. Dışarıya bakan rüya görür. Hayal dünyasında kaybolur. İçeriye bakan uyanır, kendini keşfeder.” Yaşadığım süreçte karşılaştığım her eğitim beni farklı bir yere taşıdı. Son olarak regresyon eğitimi ile önce kendi döngülerimde farklı açılımlar yaşadım. Hepimizin amacı hayat yolunda yaşadığımız zorluklarla daha kolay baş edebilmek ve gelişmek.

 

Regresyonu; yollarımız kesişen kişilerle tanıştırmak, kendi yollarında zorlukları aşmalarında bir parça yardımcı olmak hayatıma farklı bir anlam yükledi. Bunda emeği geçenlere minnettarım.

Aldığım Eğitimler:

* Reiki

* MCKS Pranik Şifa (Temel-İleri Seviye-Psikoterapi-Arhatic Yoga hazırlık 1)( Amir Hossein Khonsari)

* Access Bars (Saffet Güler)

* EFT (Hasan Yalkın)

* Regresyon Uzmanlık Eğitimi (Unicorn Transformational Studies ) (Tülin Etyemez Shimberg- M.Reşat Güner)

Regresyon alanında mezuniyet sonrası aldığım sertifikalı diğer eğitimler:

* EARTh İleri Seviye Regresyon Atölye Çalışması; “Eskiden Kalmalık (Hangover) Durumlarını Çözmek: Bunalımlı Dönemlerin Muğlak Ama Güçlü İkincil Etkileri” ve “Psikolojik Körlük ve Sağırlık; Kapatma Komutları”, Eğitimci; Hans TenDam, 28 Şubat-1 Mart 2015.

* EARTh İleri Seviye Regresyon Atölye Çalışması; “Parazit Düşünce Biçimlerini Bulup Etkisizleştirmek ve Bağımlılıklar”, Eğitimci; Hans TenDam, 5-6 Kasım 2016.

* Unicorn Dönüşümsel Çalışmalar Regresyon Atölye Çalışması; “Büyüler ve Lanetlerle Çalışmak; Kontratları Kaldırmak”, Eğitimci; Tülin Etyemez Schimberg, 11-12 Şubat 2017.

Dünya Regresyon Birliği’nin (EART) sertifikalı profesyonel üyesiyim. (http://www.earth-association.org/professional-certified-members/)

 

İletişim Bilgileri

Telefon : +90 506 863 20 35

e-mail   : fazioz@hotmail.com

Fazilet Özsüllü

bottom of page