top of page

Göztepe - İzmir - ONLINE

Binnur Tuna 1971 yılında Aydın’da doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Hali hazırda Erzurum Atatürk Üniversitesi Sosyoloji bölümü öğrencisi ve bir kuruluşta çalışmaya devam etmektedir.

Çocuk yaşlarında varoluşu ve yaşamın anlamını sorgulamış doğanın sanatsal ahengini fark etmiş ve bunu yaptığı resimlere yansıtmaya çalışırken, Parapsikoloji ve ezoterizmin gizemli dünyası ilgi ve merakının odağı olmaya devam etmiştir. 90’lı yıllardan itibaren konuyla ilgili araştırmalar yapmaya ve eğitimler almaya devam etmiştir.

Yolu Unicorn Transformational Studies /Unicorn Dönüşümsel Çalışmalar ile kesişmiş ve 2015 yılında Regresyon Uzmanlığı Eğitimini tamamlayıp yine 2015 yılında mezun olmuştur, EARTh (Dünya Regresyon Uzmanları Birliği) profesyonel üyesidir.

Regresyonun dönüştürücü gücünü deneyimleyen,  bunun insanlığa sunulmuş büyüleyici bir armağan olduğuna inanan Tuna, konuyla ilgili kendini geliştirmeye; Unicorn Transformational Studies bünyesinde gerçekleştirilen eğitimler ve atölye çalışmaları, Tamer Dövücü Optimum Denge Modeli Eğitimleri,  Ruh ve Madde Dergisi, Ruh ve Madde Yayınları ve Bilyay Vakfına bağlı etkinlikler çerçevesinde,  çalışmalarını sürdürdüğü İzmir’den, devam etmektedir.

 

İletişim Bilgileri

Telefon : +90532 742 43 05

e-mail   : binnur.tuna@gmail.com

Web site: https://www.facebook.com/Regresyon-%C3%87a%C4%9Fr%C4%B1%C5%9F%C4%B1mlar-ve-Benlikler-429436183933199/?ref=aymt_homepage_panel

Binnur Tuna

bottom of page