top of page

İstanbul, İzmir

1966 yılında Ankara’da doğdum.  Eğitim hayatımı Almanya’da tamamladıktan sonra İzmir’e yerleştim.

Çok kültürlü bir ülkede büyümem nedeni ile gözlem ve değerlendirme yeteneğimin de geliştiğini zaman içinde fark ettim. Eğitim hayatımda aldığım temel psikoloji eğitimi özellikle iş hayatında insanları daha iyi değerlendirme imkanı sağladı.

Yirmi yıl çeşitli uluslararası firmalarda görev yaptıktan sonra , tüm Türkiye’ye gıda satış yapan bir şirket kurup yedi yıl işlettikten sonra kapattım. Eş zamanlı olarak özellikle parapsikoloji konularında eğitimler almaya devam ettim.

Önce zihinsel sonra ruhsal daha sonra da fiziksel öğretilerden geçtiğim yıllarda regresyon terapisi ile tanıştım. O güne kadar en hızlı dönüşüm sürecini yaşadım, kendimi daha iyi anlayabildim, olaylara bakış açım değişti ve en önemlisi tüm hayatımı tamamen değiştiren bu sistemi ustalarından öğrenerek hayatımın kesişeceği canlara dokunabilmeyi hedefledim.

2012 yılında İstanbul’a taşındım,  regresyon uzmanlığı için hedeflediğim Unicorn Dönüşüm okulundan mezun olduktan sonra da tamamlayıcı eğitimlere katılıp kendimi geliştirmeye devam ettim, ediyorum.

Hali hazırda tam zamanlı Regresyon terapistliği yapmakla birlikte birçok uzman gibi kendi sentezlediğim çalışmalar yapmakta, seminer ve atölye çalışmaları düzenlemekteyim.

 

Geçerken öğrendiğim yolda kimi orta, kimi uzun süreli eğitimler sonucunda şu ana kadar uzmanlık unvanı verilen alanlarım

Meditasyon

Duyum ötesi algılar

Zihin Teknikleri

Reiki Master-Teacher

Regresyon

Nefes Teknikleri

Nefes Terapistliği

 

İstanbul, İzmir, Antalya ve Ankara’da çalışmalarımı sürdürüyorum.

İletişim Bilgileri

e-mail   : ayseayten1@gmail.com

ayse@ayseayten.com

Tel         : 0090533-6419722

Ayşe Ayten

bottom of page