İzmir

 

1971 yılında Aydın’da doğdum ama sonrasında anneannemlerin yanına İzmir’e taşındığımız için İzmir’de büyüdüm. Bu nedenle kendimi çok şanslı hissederim hep. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih, Coğrafya Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 15 sene İngilizce öğretmenliği yaptım.

 

Eşim doktor olmasına ve ilaç kullanmasına rağmen panik atak hastasıydı. Bu durumu araştırırken yolum hep bilinçdışına çıktı. NLP, EFT gibi birçok eğitim aldım ama bir parçam daha derinlere gitmem gerektiğini söylüyordu. Unicorn’dan regresyon eğitimi aldıktan sonra iyi ki bu sesi dinledim dedim. 

 

Bilinçdışı eğitimlere ilgim eşimin rahatsızlığı nedeniyle başlamıştı ama içimde zaten karşı konulamaz bir öğrenme merakı vardı ve bununla birlikte kendimi keşfetme yolculuğuna koyuldum. Gerçek duygularımı ve bedeninim müthiş hafızasını keşfettikçe bu zor ama müthiş farkındalıklarla dolu süreci yaşamaya başladım. Artık regresyon benim için en derin ve en etkili yöntemdi. Mezun olup danışan görmeye başladıktan sonra hazır olan danışanlarımın da farkındalıklarla dolu bu süreci yaşamaları benim için ifade edilemez bir mutluluk.

 

Dünya Regresyon Birliği’ne (EARTh) bağlı regresyon danışmanlarının bir halkası olmak benim için bir onur ve gurur kaynağı.

 

İletişim Bilgileri

Telefon : +905302525668

e-mail   : basakgov@gmail.com

Başak Göv